Sbírka pro útulek pro psy v Zábřehu

Studenti ze střední školy (SŠ, ZŠ a MŠ Hanácká, Šumperk) uspořádali sbírku pro opuštěné pejsky v zábřežském útulku. Do akce, která trvala týden, se zapojila celá škola. Pamlsků, granulí i hraček bylo tolik, že studenti měli co dělat, aby vše odvezli na příslušné místo. Paní vedoucí, která má provoz útulku na starost, byla za tyto dary velmi ráda. Po vzájemném představení provedla studenty útulkem a seznámila je s místními pejsky. Studenti se nabídli, že půjdou pejsky vyvenčit. Paní vedoucí jim doporučila fenku Zarinku a pejska Bobíka. Pejsci skákali, radovali se a mazlili. Strávili jsme společně pěkný slunečný den.

Každý pejsek v tomto útulku má svůj nešťastný osud. Pomoc ve formě pamlsků, hraček či teplých dek jim alespoň trochu zlepší život. A pokud máte rádi pejsky stejně jako my, určitě s nimi zajděte na procházku, uvidíte, jakou radost jim uděláte!

Věříme, že brzy všichni pejsci najdou nové domovy a hodné páníčky.