Učivo po dobu přerušení výuky

Vážení rodiče, milí žáci,

zdravíme vás v tomto náročném období a věříme, že všechna omezení zvládáte ve zdraví a v psychické pohodě. Je ale nutné i v této době myslet na to, že všechny těžkosti pominou a vrátíme se do normálního života a my všichni zpět do školy. Proto již nyní většina z vás komunikuje se svými vyučujícími a věnuje čas nuceného pobytu doma školní přípravě.

Učivo pro jednotlivé třídy budeme zveřejňovat a průběžně aktualizovat také zde – na webu školy.  Naleznete zde úkoly vždy na jeden týden.  Kromě pokynů, které tady pro vás budou připraveny, doporučujeme všem opakovat a procvičovat již probranou látku, využívat k tomu učebnice, pracovní sešity, příp. vhodné úlohy na internetu nebo sledovat dopolední vysílání ČT UčíTelka. Tento pořad je určený žákům 1. stupně, ale je vhodný i pro žáky 2. stupně – hlavně pro zopakování a upevnění probraného učiva hlavních předmětů (ČJ a M).

Nadále je důležité, abyste přípravu do školy realizovali dle pokynů vašich vyučujících, a to takovým způsobem, který jste si s nimi individuálně dohodli (telefonické konzultace, mail, Facebook apod.). Rovněž bychom rádi požádali rodiče o spolupráci a dohled nad vypracováním zadávaných úkolů a také o zpětnou vazbu, tedy zasílání uložených úkolů jednotlivým učitelům, pokud to oni vyžadují.

Držíme vám palce, ať se vám domácí příprava daří, v případě potřeby se neváhejte na nás obrátit. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

Myslíme na vás a věříme, že se co nejdříve ve zdraví sejdeme ve škole.

Vaši učitelé


Poslední aktualizace 16.06.2020 – doplnění učiva

Kliknutím na název třídy se přesunete k učivu ke stažení pro danou třídu