VALENTÝN NA HANÁCKÉ

Datum 14. 2. je známé jako svátek sv. Valentýna nebo také svátek zamilovaných. Přestože se původem nejedná o český svátek, využili jsme této příležitosti, jako již tradičně, k ozvláštnění každodenní výuky na naší škole. Nezabránily nám v tom ani jarní prázdniny, díky kterým jsme museli den sv. Valentýna oslavit s menším zpožděním a to ve středu 18. 2.
V uplynulých dnech mohli žáci vždy o velké přestávce vhodit svá přáníčka do „valentýnské pošty“, aby potěšili právě toho, koho mají rádi, na kom jim záleží. Poslové sv. Valentýna z třídy 9.B, oděni do barev lásky, pak roznášeli „valentýnky“ společně se srdíčky, které s sami napekli, příslušným adresátům. Všechny jistě potěšila přáníčka od jejich blízkých.

R. Jašková, E. Muratidisová