Školní kolo v atletickém čtyřboji

Školní kolo v atletickém čtyřboji proběhlo ve čtvrtek 5. května 2016. Zúčastnilo se celkem 20 žáků naší školy, kteří si poměřili síly v běhu na 60m, skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem a vytrvalostním běhu. Soutěžilo se celkem ve třech kategoriích – starší žákyně, starší žáci a mladší žáci. Celá akce proběhla v duchu fair-play a nejlepší sportovci postupují do okresního kola, které proběhne 13. 5. 2016 na Tyršově stadionu v Šumperku. Vítězové v jednotlivých disciplínách:

Starší žáci

 • Běh 60 m – Michal Hejtman, 9. B
 • Hod kriketovým míčkem – Denis Šivák, 7. B
 • Skok do dálky – Michal Hejtman, 9. B
 • Běh 1500 m – David Holub, 9. B

Starší žákyně

 • Běh 60 m – Nikola Novotná, 7. B
 • Hod kriketovým míčkem – Nikola Novotná, 7. B
 • Skok do dálky – Nikola Novotná, 7. B
 • Běh 800 m – Nikola Novotná, 7. B

Mladší žáci

 • Běh 60 m – Miroslav Jašek, 3. B
 • Hod kriketovým míčkem – Jakub Petr, 3. BB
 • Skok do dálky – Miroslav Jašek, 3. B
 • Běh 1000 m – Jakub Petr, 3. BB

Do okresního kola postupují:
Starší žáci: Michal Hejtman, David Holub, Denis Šivák, Martin Galda – náhradník Starší žákyně: Nikola Novotná, Nikola Applová, Nikola Bandyová, Denisa Horáková – náhradník Mladší žáci: Jakub Petr, Miroslav Jašek, Dalibor Bachrony, Matěj Žmolík – náhradník