Sběrová akce 2011 / 2012

V tomto školním roce byla v podzimních měsících vyhlášena velká soutěž ve sběru papíru, kartonu, pomerančové kůry a PET vršků. Děti mohly soutěžit ve sběru až do konce března, kdy se pak zúčastnily i nakládání papíru a kartonu do přistaveného kontejneru od společnosti ECOPAK Šumperk a nakládání pytlů naplněných PET vršky do sběrného vozu. Dětem se podařilo nasbírat celkem 22,5 kg pomerančové kůry, 156 kg PET vršků a 3 760 kg papíru a kartonu. Nejlepší „sběrači“získali za odměnu v červnu výlet do Dinoparku ve Vyškově a v říjnu výlet do Brna na slavnostní vyhlášení výsledků celostátní ankety „Strom roku“.

SBĚR PET VRŠKŮ – VYHODNOCENÍ ZŠ a SŠ

1. místo – třída S2 – 89 kg
2. místo – Tomáš Lužík 3.A – 10 kg
3. místo – David Giňa 2.A – 3 700 g
4. místo – třída 2.A – 3 000 g
5. místo – Jaroslava Záhorová 7.C – 1 500 g
6. místo – Antonín Hrbáček 3.A – 1 150 g
7. místo – Markéta Vykydalová 5.A – 1 120 g
8. místo – Nikola Račáková, Václav Šumbera 8.A – 1 000 g
9. místo – Tomáš Miškanin 8.A, Stanislav Olbort 7.B – 800 g
10. místo – třída 6.B – 750 g
11. místo – Martin Šafář 5.A – 700 g
12. místo – Jarmila Urbaníková 1.A, Martin Žák 5.C, Adam Haas 3.A, Daniel Málek 3.A, Martin Galda 5.A – 500 g
13. místo – Lukáš Vágner 3.A – 450 g
14. místo – Veronika Švédová 6.B – 400 g
15. místo – Dominik Jašek 7.A, Simona Vašíčková 6.B, Denisa Hűbnerová 6.B – 350 g
16. místo – Vanesa Braneyeaková 3.A – 200 g
17. místo – Patrik Hein 1.A – 180 g
18. místo – Sára Foltýnová 6.B, Marcel Babčák 7.B – 150 g
19. místo – Nikola Kotinská S2 – 100 g
20. místo – Petr Valenta 8.B, Daniel Hlavička S2 – 50 g
21. místo – Tomáš Konyarik S2 – 2 g


SBĚR POMERANČOVÉ KŮRY – VYHODNOCENÍ ZŠ a SŠ

1. místo – třída 5.C – 5 kg
2. místo – Markéta Vykydalová 5.A – 2 950 g
3. místo – Daniel Hlavička S2 – 1 500 g
4. místo – třída 6.B – 1 350 g
5. místo – Antonín Hrbáček 3.A – 1 250 g
6. místo – Martin Žák 5.C – 1 050 g
7. místo – Veronika Švédová 6.B – 900 g
8. místo – David Giňa 2.A – 700 g
9. místo – Denisa Keletiová 1.A – 650 g
10. místo – Jiří Černý 5.A – 550 g
11. místo – Adriana Špillerová 1.A, Lukáš Vágner 3.A, Tomáš Miškanin 8.A , Sára Foltýnová 6.B – 500 g
12. místo – Stanislav Olbort 7.B – 150 g
13. místo – Nikola Kotinská S2 – 100 g
14. místo – Tomáš Konyarik S2 – 70 g
15. místo – Marek Dunka 2.A – 60 g
16. místo – Václav Šumbera 8.A – 50 g
17. místo – Miroslav Foltýn 2.A – 5 g


SBĚR PAPÍRU – VYHODNOCENÍ ZŠ a SŠ

Vendulka Kubišová – 286 kg

1. místo – Antonín Hrbáček 3.A – 167 kg
2. místo – Markéta Vykydalová 5.A – 159 kg
3. místo – Adam Haas 3.A – 99 kg
4. místo – Tomáš Dančo 5.C – 88 kg
5. místo – Michal Aberle 5.A – 85 kg
6. místo – Daniel Málek 3.A – 68 kg
7. místo – Václav Šumbera 8.A – 47 kg
8. místo – Jaroslav Málek 4.A – 45,5 kg
9. místo – Martin Galda 5.A – 44 kg
10. místo – Tomáš Miškanin 8.A – 41 kg
11. místo – Nikola Kotinská S2 – 35 kg
12. místo – Vojtěch Vepřek 5.A – 34 kg
13. místo – Klára Tomanová 6.A – 32 kg
14. místo – Patrik Šikula 3.A – 30 kg
15. místo – Denisa Hűbnerová 6.B – 29,5 kg
16. místo – Michaela Mincová 8.B – 27 kg
17. místo – Illios Spiros S2, Marcel Babčák 7.B – 23 kg
18. místo – Hana Moravcová 7.C – 21 kg
19. místo – Nikola Račáková 8.A – 18 kg
20. místo – Martin Žák 5.C – 16,5 kg
21. místo – Miroslav Foltýn 2.A – 14 kg
22. místo – Martin Dvořák 6.B, třída 5.A – 13 kg
23. místo – Petr Valenta 8.B – 11 kg
24. místo – Marek Jansa 3.A – 10 kg
25. místo – Denisa Keletiová 1.A, Jiří Beneš 6.B – 9 kg
26. místo – Jakub Kreuziger 4.A – 8 kg
27. místo – Anna Cesneková 7.C, David Holub 5.B, Martina Kašparová 6.A – 7 kg
28. místo – Nikol Horváth 1.A, Dominik Jašek 7.A, Martin Šafář 5.A – 6 kg
29. místo – Michal Vyhlídal 7.A, Jarmila Urbaníková 1.A – 5 kg
30. místo – Lukáš Vágner 3.A – 4 kg
31. místo – Michal Hejtman 5.B – 3 kg
32. místo – Eva Kolaříková S2 – 2,5 kg
33. místo – Milan Giňa 5.B – 0,5 kg


SBĚR PAPÍRU – VYHODNOCENÍ

MŠ, 0.ročník

MŠ auti, ZŠ auti

1. místo Daniel Gronych 0.r. – 451 kg 1. místo Dominik Lešovský 1.C – 100 kg
2. místo Daniel Klimeš MŠ – 139 kg 2. místo Dominik Novák 4.C – 85 kg
3. místo Matyáš Muller MŠ – 55,5 kg 3. místo Lukáš Morávek 9.C – 61 kg
4. místo David Prokop 0.r. – 40 kg 4. místo Vendulka Válková 1.C – 50,5 kg
5. místo Lukáš Skalička 0.r. – 35,5 kg 5. místo Lukáš Čermák 4.C – 19,5 kg
6. místo Viliam Novosad 0.r. – 34,5 kg 6. místo Štěpán Gajdoš MŠ – 14,5 kg
7. místo Štěpán Hejtmánek 0.r. – 33 kg 7. místo Radek Soural 4.C – 12,5 kg
8. místo Nikola Kundrádová MŠ – 32,5 kg
9. místo Šimon Kovaříček MŠ – 25,5 kg
10. místo Daniela Nantlová 0.r. – 16 kg
11. místo Michal Oríšek 0.r. – 13 kg
12. místo Zdeněk Janků MŠ – 11 kg
13. místo Imrich Petrík 0.r. – 10,5 kg
14. místo Dan Endršt MŠ – 7,5 kg
15. místo Tereza Kajnarová MŠ – 4,5 kg
16. místo Vanesa Applová MŠ – 3 kg

SBĚR PET VRŠKŮ – VYHODNOCENÍ

MŠ, 0.ročník

MŠ auti, ZŠ auti

1. místo Daniel Klimeš MŠ – 2 300 g 1. místo Lukáš Morávek 9.C – 6 250 g
2. místo Matyáš Muller MŠ – 750 g 2. místo Radek Soural 4.C – 2 000 g
3. místo RAdovan Bíza 0.r. – 750 g 3. místo Lukáš Čermák 9.C – 1 500 g
4. místo Kryštof Homola MŠ – 600 g 4. místo Renata Dančová 1.C – 1 500 g
5. místo Zdeněk Janků MŠ – 450 g 5. místo Tomáš Vepřek 2.C – 500 g/td>
6. místo Nikola Kundrádová MŠ – 400 g 6. místo Dominik Novák 4.C – 451 g
7. místo Imrich Petrík 0.r. – 350 g 7. místo Štěpán Gajdoš MŠ – 200 g
8. místo Daniel Gronych 0.r. – 250 g
9. místo David Prokop 0.r. – 150 g

SBĚR POMERANČOVÉ KŮRY – VYHODNOCENÍ

MŠ, 0.ročník

MŠ auti, ZŠ auti

1. místo Štěpán Gajdoš MŠ – 650 g 1. místo Lucie Váňová 9.C – 3 300 g
2. místo Nikola Kundrádová MŠ – 350 g 2. místo Dominik Novák 4.C – 800 g
  3. místo Štěpán Gajdoš MŠ – 650 g
  4. místo škola Vikýřovice – 500 g