Recitační soutěž

3. 3. 2016 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Soutěže se zúčastnili žáci od prvních až do devátých ročníků. Soutěž byla rozčleněna na čtyři kategorie. V I. kategorii recitovali žáci od 1. do 3. třídy, ve II. kategorii žáci 4. a 5. ročníku, ve III. kategorii soutěžili žáci 6. a 7. ročníku a poslední kategorie byla zastoupena žáky 8. a 9. tříd. Každá kategorie měla své vítěze na třech stupních. Každý z vítězů si domů odnesl diplom a věcné ceny.

Kategorie I.

 1. Silva Petrřilková, 1. A
 2. Sandra Horváthová, 2. A
 3. Mariana Danczová, 2. A

Kategorie II.

 1. Martin Šváb, 5. A
 2. Samuel Račák, 4. A
 3. Viliam Novosad, 4. A

Kategorie III.

 1. Alan Kuchař, 7. A
 2. Patrik Šikula, 7. A
 3. Radek Heděnec, 7. A

Kategorie IV.

 1. Vojtěch Vepřek, 8. A
 2. Pavlína Maturová, 9. A
 3. Darina Kosová, 8. A