Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Již potřetí se 10 vybraných žáků naší školy vydalo do Mohelnice na ZŠ Vodní, kde se uskutečnilo okresní kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Závod se odehrál v pátek 7.4. Tradičně se soutěžilo v pěti disciplínách: trojskok z místa, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo (vzad, vpřed, vajíčko a koníček), kliky za 2 minuty a driblink. Celkem soutěžilo 101 jednotlivců narozených v letech 2003-2008. Naše družstvo bylo složeno ze dvou dívek a 8 chlapců. Všichni se velmi snažili a předvedli velmi bojovný výkon. Umístění se nám letos sice nepovedlo, ale závod jsme si velice užili a těšíme se na další ročník, kde budeme mít opět možnost setkat se slavnými osobnostmi jako je např. Šárka Kašpárková.