Celostátní kolo Sportovních her mládeže základních škol praktických a základních škol speciálních

Ve dnech 19. 6. – 21. 6. 2013 žákyně naší školy Sára Foltýnová ze 7. B spolu s nejlepšími závodníky z olomouckého kraje reprezentovala školu na celostátním kole sportovních her mládeže základních škol praktických a základních škol speciálních. Sportovních her mládeže ve Varnsdorfu se zúčastnilo všech 14 krajů z celé ČR. V celkovém pořadí družstev se olomoucký kraj umístil na skvělém 3. místě v čele se Sárou Foltýnovou. Závodníci podali velmi dobré výsledky ve všech čtyřech disciplínách atletického čtyřboje – běh na 60m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a vytrvalostní běh (1500m chlapci, 800m dívky). Obrovský úspěch zaznamenali v celkovém pořadí družstev chlapci, kteří vybojovali 1. místo, ze 14ti reprezentujících krajů.

( M.Pospíšilová)